Garantija

Mēs cienam katru mūsu klientu un vienmēr cenšamies atrast kompromisu strīdīgajos jautājumos, jo katram pirkumam mūsu veikalā jānes prieks!

 

Visām precēm, kuras tiek tirgotas interneta veikalā www.virtuveslietas.lv tiek dota divu gadu garantija, kā to nosaka Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 27.pants

Mēs garantējam, ka preces to iegādes laikā atbilst specifikācijai un tām nav slēptu defektu, kuru rezultātā preci nevar izmantot tai paredzētajos nolūkos. Visai precei ir standarta 2 gadu garantija ražošanas defektiem pēc Latvijas likumdošanas. Garantija neattiecas uz preču dabisko nodilumu vai nepareizu to lietošanu.

"Patērētāju tiesību aizsardzības likums" paredz, ka patērētājam ir tiesības uz kvalitatīvas preces atgriešanu divu nedēļu laikā pēc pirkuma izdarīšanas brīža, ja prece tiek pirkta ar interneta starpniecību.

Gadījumā, ja esi iegādājies preci konstatējis, ka neesi apmierināts ar to, tomēr esi to lietojis, naudu par preci mēs atgriezt Tev nevarēsim, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6.punktu

 

Atteikuma tiesības:

1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “Edimar”, Tērbatas 12, Rīga, LV-1050, tālruņa numuri: 29450947, 27677644, e-pasta adrese: info@virtuveslietas.lv par lēmumu atteikties no šā līguma. 
Atteikuma tiesību veidlapa
4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.