Work Sharp Ken Onion elektriskais asinātājs
Cena:  200 EUR
Pieejamība:   Ir noliktavā

PIRKTElektriskais nažu un instrumentu asinātājs WorkSharp (jeb WSKTS, WorkSharp Knife and Tool Sharpener asinātājs) - viens no interesantākajiem risinājumiem elektroasinātāju klāstā uz šodienu. Šis unikālais produkts apvieno nepieciešamākos pamatprincipus - pareizu asināšanu un miniatūro izmēru. Tas tika panākts, pateicoties tam, ka ir izmantotas asināšanas lentes, nevis diski.


Abrazīvās lentes asinātājā WorkSharp kustas perpendikulāri naža griezējasmenim, un asināšanas leņķis paliek nemainīgs. Tas nodrošina augstas kvalitātes rezultātus. Tajā pašā laikā, jūs pilnībā kontrolējiet asināšanu, jo kontakts punkts ir vienmēr pārskatāms.


Atšķirībā no mehāniskiem asinātājiem, WorkSharp veido izliektu „convex" asmeni (lēcveida formu), jo asināšanas lente tiek piespiesta ar nazi. Ar biežu asināšanu nažu asmens redzami nodilst un tā ģeometriskā forma, pielietojot tradicionālās asināšanas metodes, sāk ļoti atšķirties no tās, ko paredzējis ražotājs. Izliektā „convex" asmens formai šādu problēmu nav - tā forma saglabājas.


WSKTS-KO (Ken Onion Edition) asinātāja versija ir jaunākā šo instrumentu grupā un atšķiras ar regulējamu ātrumu un elastīgāk spriegotu asināšanas lenti. WSKTS-KO veido vairāk izteiktu „convex" jeb lēcas veida asmens virsmu (abrazīvā lente tiek spēcīgāk piespiesta ar nazi). Asināšanas lenķis - regulējams no 15° līdz 30° pa solim 1°.


Komplektā piecas dažāda raupjuma asināšanas lentes: 120, 220, 1000, 3000 un 6000 grit.

Valsts: ASV

Svars: 2920g


atpakaļ

Skatities aritel. +371 29450947 | email: edimar@inbox.lv
Tojiro katalogs 2019
Sīkāk...


Dāvinat nažus - slikta zīme?
Sīkāk...


Nažu asināšanas pakalpojums
Sīkāk...


BEZMAKSAS PIEGĀDE
Sīkāk...


Ūdens ārstnieciskās īpašības, kas tiek glabātas varā
Sīkāk...


Samurajs jūsu virtuvē
Sīkāk...


10 iemesli, kāpēc ēdienu gatavošanai labāk izvēlēties tieši vara traukus no CuArtigiana
Sīkāk...


Vara trauki: lietošanas instrukcija
Sīkāk...


Jaunumu arhīvs