Kā veikt pasūtījumu?

1.Jūs varat noformēt pasūtījumu www.virtuveslietas.lv mājas lapā. Nospiežot „Pirkt" blakus izvēlētai precei un sekojiet instrukcijām uz ekrāna.

2. Jūs varat veikt pasūtījumu, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi: edimar@inbox.lv, norādot izvēlētās preces nosaukumu un daudzumu.

3. Jūs varat noformēt pasūtījumu, piezvanot par tālr. +371 27677644 / +371 29450947. Gaidīsim Jūsu zvanu katru darba dienu no plkst.10.00 līdz plkst.18.00.

4. Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs ar Jums sazināsimies pa norādīto e-pastu vai tālruni.


Kā apmaksāt pasūtījumu?

varianti:

1. Pārskaitījums uz mūsu kontu pēc Avansa rēķina saņemšanas.

Lūdzam apmaksu veikt tikai pēc rezervācijas apstiprinājuma. Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies pēc iespējas ātrāk par preces pieejamību!

2. Skaidrā naudā vai ar maksājumu karti (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro) preču saņemšanas brīdī veikalā Tērbatas 12, Rīgā.


Piegāde.

1. Pasūtījumus ir iespējams saņemt mūsu veikalā Tērbatas 12, Rīgā, nemaksājot par piegādi.

2. Piegāde uz OMNIVA pakomātiem visā Latvijā - 2,6 EUR

3. Piegāde uz DUS Cirkle K visā Latvijā - 3 EUR

4. Kurjerpasts līdz durvīm visā Latvijā:

  • Rīga - 4.00 EUR;
  • Latvijas lielākās pilsētas un Rīgas rajons - 5 EUR;
  • Pārējā Latvijas teritorija - 8.50 EUR.
  • Piegādes termiņš ir 1-2 darbadienas, pēc maksājuma saņemšanas mūsu noreķinu kontā. Piegāde paredzēta līdz mājas ārdurvīm ar kurjeru. Parasti nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas.

5. Piegāde ārpus Latvijas notiek pēc iepriekšējas vienošanās.


Garantija un preču atgiešanas politika.

Mēs cienam katru mūsu klientu un vienmēr cenšamies atrast kompromisu strīdīgajos jautājumos, jo katram pirkumam mūsu veikalā jānes prieks!

Mēs garantējam, ka preces to iegādes laikā atbilst specifikācijai un tām nav slēptu defektu, kuru rezultātā preci nevar izmantot tai paredzētajos nolūkos. Visai precei ir standarta 2 gadu garantija ražošanas defektiem pēc Latvijas likumdošanas. Garantija neattiecas uz preču dabisko nodilumu vai nepareizu to lietošanu. 

"Patērētāju tiesību aizsardzības likums" paredz, ka patērētājam ir tiesības uz kvalitatīvas preces atgriešanu divu nedēļu laikā pēc pirkuma izdarīšanas brīža, ja prece tiek pirkta ar interneta starpniecību. 

Gadījumā, ja esi iegādājies preci konstatējis, ka neesi apmierināts ar to, tomēr esi to lietojis, naudu par preci mēs atgriezt Tev nevarēsim, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6.punktu


Spied, lai iepazītos ar Privātuma politiku: Privātuma politikatel. +371 29450947 | email: edimar@inbox.lv
Tojiro katalogs 2019
Sīkāk...


Dāvinat nažus - slikta zīme?
Sīkāk...


Nažu asināšanas pakalpojums
Sīkāk...


BEZMAKSAS PIEGĀDE
Sīkāk...


Ūdens ārstnieciskās īpašības, kas tiek glabātas varā
Sīkāk...


Samurajs jūsu virtuvē
Sīkāk...


Japāņu nažu lietošanas ieteikumi
Sīkāk...


Vara trauki: lietošanas instrukcija
Sīkāk...


Jaunumu arhīvs