10 iemesli, kāpēc ēdienu gatavošanai labāk izvēlēties tieši vara traukus no CuArtigiana

Katram slavenam šefpavāram ir savi noslēpumi, kurus sapņo atklāt ikviens pavārs-amatieris. Bet dažreiz perfektu garšu ēdiens iegūst nevis no eksotiskām garšvielām, bet pareizi izvēlētiem traukiem. Veikals "Virtuves lietas" piedāvā traukus, ar kuriem Jūs varat sasniegt kulinārijas visaugstāko līmeni.


1. Garšīgi. Gatavojot vara traukos, ikdienas ēdieni iegūst jaunu garšu

Slavenākie pasaules pavāri gatavo savus šedevrus tieši vara traukos. Aromātiska zupa, dārzeņu vai gaļas sautējums, pagatavots vara katliņā, iegūst izsmalcinātu, tīru garšu.


2. Ātra gatavošana

Līdz ar jauno tehnoloģiju un materiālu parādīšanos un izmantošanas iespējām, daudzi pavisam aizmirsuši varu - materiālu, kas sadala siltumu daudz labāk nekā nerūsējošais tērauds, alumīnijs vai stikls. Tas sakarst ātri un vienmērīgi, ievērojami samazinot gatavošanas laiku līdz pat 30-50%. Turklāt, vara traukiem vajadzīga pavisam neliela uguns, kas ļauj jums ietaupīt naudas līdzekļus.


3. 100% roku darbs

Kapara trauku meistari joprojām nemaina ražošanas procesu, uzturot vara apstrādes bagātās un senās tradīcijas. Katrs trauciņš šeit tiek apstrādāts manuāli un ir izkalts uz atklātas uguns, kas nodrošina katras detaļas izturību. Trauku rokturīši ir izgatavoti no misiņa, kas atšķirībā no vara, neuzkarst tik ātri. Rokturīši tiek manuāli nopūlēti un piestiprināti pie traukiem ar biezām nerūsējoša tērauda kniedēm, kas nodrošina perfektu izturību.


4. Skaisti

Uzlieciet tos uz galda - tie izskatās tik skaisti! Skaistos traukos, protams, arī gatavot ir daudz patīkamāk, un ēdiens arī šķiet gardāks. Kādus vēl traukus var salīdzināt ar vara traukiem, pēc to dabiskā skaistuma un spīduma? Laikam tikai zelta.


5. Ilgmužīgi

Ja esi bijis amatniecības muzejā, noteikti esi redzējis daudz vara traukus, līdz ar to - secinājums ir tikai viens - varš ir ne tikai ļoti skaists, bet arī laika izturīgs materiāls. Jūsu mazbērni un pat mazbērnu bērni varēs iegūt mantojumā vara trauciņus. Vai vēl kāds materiāls var lepoties ar šādu ilgmūžību?


6. Vara trauki ar pārklājumu un bez - dažādu ēdienu gatavošanai

Vara katliņi un pannas kontaktā ar skābu vidi var oksidēties, tāpēc no iekšpuses tie tiek alvoti ar pārtikas alvu, kas ne tikai aizsargā traukus no oksidēšanas procesa, bet arī kalpo kā nepiedegošais pārklājums. Vara trauki bez alvas pārklājuma perfekti der auksto un neskābo ēdienu pagatavošanai. Piemērām, vara bļoda ievārījuma vārīšanai: pateicoties vara unikālajām īpašībām, ievārījums varīšanas procesā nepiedeg un ir īpaši smaržīgs.


7. Ražošanas garantija

Mums ļoti svarīgi mūsu reputācija, tāpēc, ja klientiem rodas kaut mazākās problēmas, tās vienmēr tiek operatīvi risinātas.


8. Pieredzējušo pārdevēju konsultācijas

Veikalā "Virtuves lietas" Jums sniegs pilnu preču aprakstu un konsultācijas, ka arī - atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem: zvaniet, raksiet, nāciet!


9. Iespēja apskatīt produkciju veikalā "Virtuves lietas" Rīgas centrā, Tērbatas 12

Ir iespēja novietot auto pie veikala, uz visām blakus ielām, kā arī autostāvietās EuroPark.


10. Pasūtīt preci internetveikalā ar piegādi:       Preču katalogsNeatkarīgi no tā, ko Jūs izvēlēsieties no mūsu veikala piedāvātas produkcijas - tas vienmēr padarīs Jūsu ēdienu gatavošanu vēl baudāmāku, piesaistīs ciemiņu uzmanību un kļūs par spilgtu papildinājumu Jūsu virtuves interjeram.


Veikala adrese: Tērbatas iela 12, Rīga

Tālr.:+371 29450947,

E-pasts: edimar@inbox.lv

Seko "Virtuves lietas" veikalam arī  Facebook


tel. +371 29450947 | email: edimar@inbox.lv
Tojiro katalogs 2019
Sīkāk...


Dāvinat nažus - slikta zīme?
Sīkāk...


Nažu asināšanas pakalpojums
Sīkāk...


BEZMAKSAS PIEGĀDE
Sīkāk...


Ūdens ārstnieciskās īpašības, kas tiek glabātas varā
Sīkāk...


Samurajs jūsu virtuvē
Sīkāk...


Japāņu nažu lietošanas ieteikumi
Sīkāk...


Vara trauki: lietošanas instrukcija
Sīkāk...


Jaunumu arhīvs